De Argumentenfabriek is een denkbedrijf: we helpen onze klanten nadenken over complexe vraagstukken. We doen dit onder drie diensten: denkwerk, denkacademie en denktanks.
VoorbeeldwerkOnderwerpen kunnen te specialistisch zijn om als generalist het denkwerk goed te kunnen begeleiden. Daarom werken bij de fabriek specialisten die veel ervaring hebben met vraagstukken uit specifieke sectoren.
OverzichtMaak hier kennis met de mensen die de fabriek maken: de fabriekers. De Argumentenfabriek is een dynamische en informele organisatie waar goed opgeleide, creatieve mensen zich thuis voelen.
OverzichtHier vind je onze boeken, kaarten en trainingen.
NieuwsWat zijn de kansen van ...
Leerlingen én docenten uit het mbo spraken hierover in de eerste uitzending van Human, De Publieke Tribune. Te gast waren minister Van Engelshoven en onze eigen Kees Kraaijeveld. Tijdens het debat kwamen diverse aspecten aan bod die volgens de deelnemers debet zijn aan het imagoprobleem van het mbo. Zo werd gesproken over lage verwachtingen en de kansongelijkheid in het mbo. Bekijk de volledige uitzending op de website van Human of klik op de afbeelding hieronder.
De volgende uitzending van De Publieke Tribune is op zondag 19 januari en staat in het teken van huisvesting van zwerfjongeren.
Neem gerust contact op met Kees Kraaijeveld.
Diensten
Winkel
Fabriek
Sectoren
Overig
Contact
info@argumentenfabriek.nlLocatie
AOC gebouw, verdieping 3Volg ons