De Argumentenfabriek is een denkbedrijf: we helpen onze klanten nadenken over complexe vraagstukken. We doen dit onder drie diensten: denkwerk, denkacademie en denktanks.
VoorbeeldwerkOnderwerpen kunnen te specialistisch zijn om als generalist het denkwerk goed te kunnen begeleiden. Daarom werken bij de fabriek specialisten die veel ervaring hebben met vraagstukken uit specifieke sectoren.
OverzichtMaak hier kennis met de mensen die de fabriek maken: de fabriekers. De Argumentenfabriek is een dynamische en informele organisatie waar goed opgeleide, creatieve mensen zich thuis voelen.
OverzichtHier vind je onze boeken, kaarten en trainingen.
NieuwsDe recessie is echt voorbij.
In zijn nieuwste column in Vrij Nederland bespreekt Kees Kraaijeveld onze angst voor een nieuwe crisis. Hij noemt het bubbelvrees.
“We moeten eerst van onze bubbelvrees af. Pas dan gaan we weer lekker op grote voet leven. Pas dan gaan particulieren en instituties weer de financiële kaartenhuizen bouwen die zo spectaculair in elkaar kunnen storten. De herfst komt echt wel weer, maar niet voordat een mooie lange zomer u en mij van de bubbelangst heeft bevrijd.”
Lees de volledige column op de website van Vrij Nederland.
Diensten
Winkel
Fabriek
Sectoren
Overig
Contact
info@argumentenfabriek.nlLocatie
AOC gebouw, verdieping 3Volg ons