De Argumentenfabriek is een denkbedrijf: we helpen onze klanten nadenken over complexe vraagstukken. We doen dit onder drie diensten: denkwerk, denkacademie en denktanks.
VoorbeeldwerkOnderwerpen kunnen te specialistisch zijn om als generalist het denkwerk goed te kunnen begeleiden. Daarom werken bij de fabriek specialisten die veel ervaring hebben met vraagstukken uit specifieke sectoren.
OverzichtMaak hier kennis met de mensen die de fabriek maken: de fabriekers. De Argumentenfabriek is een dynamische en informele organisatie waar goed opgeleide, creatieve mensen zich thuis voelen.
OverzichtHier vind je onze boeken, kaarten en trainingen.
NieuwsGoed bezochte denksessies tijdens VNG ...
In de eerste sessie gingen de deelnemers onder leiding van Dries Bartelink en Marjolein Bulsink argumenteren over de vraag: Wat zijn argumenten voor en tegen het opschuiven van de lokale planning voor de implementatie van de Omgevingswet als reactie op het kabinetsbesluit de wet later in te voeren?
In anderhalf uur bedachten de aanwezigen in totaal 28 argumenten. Als belangrijkste argument vóór uitstel werd genoemd dat zo ruimte ontstaat voor nieuwe gemeenteraden (na de verkiezingen van maart 2018) om lokale kaders te stellen. De aanwezigen zagen het risico op verlies van het gevoel van urgentie als belangrijkste tegenargument.
Interesse in alle argumenten? Stuur dan een mail aan dries@argumentenfabriek.nl.
De tweede sessie had als titel Hoe komen we er achter wat mensen écht belangrijk vinden aan hun leefomgeving? In een interactieve sessie demonstreerden Dries en Marjolein hoe je waarden vindt, verwoordt en helder in kaart brengt via de methode van de waardenanalyse. De reacties na afloop van de deelnemers waren positief.
Meer informatie denkbegeleiding van De Argumentenfabriek bij de implementatie van de Omgevingswet? Neem dan contact op met Dries Bartelink (dries@argumentenfabriek.nl, 020 412 4001).
Diensten
Winkel
Fabriek
Sectoren
Overig
Contact
info@argumentenfabriek.nlLocatie
AOC gebouw, verdieping 3Volg ons